HomeElectricalLoadcenters 40-40 PANEL 200A LC4040L1200
Previous product
Placeholder
Back to products
Next product
Placeholder
UNDER CABINET PUCK LIGHT 120V $15.03
40-40 PANEL 200A LC4040L1200
40-40 PANEL 200A LC4040L1200
3 in stock
Visit our stores
Add to wishlist
Want it Today?
Visit Our Nearby Store for Immediate Pickup!
Check Nearby Store
Share
Facebook Twitter Pinterest linkedin Telegram
  • Additional information
  • Shipping
  • Warranty
  • Reviews (0)
Additional information
Weight 1.00 lbs
Dimensions 2 × 2 × 4 in
Brand
SIEMENS
Model
SIE-SN4040L1200
Shipping
Warranty
Limited lifetime warranty.
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “40-40 PANEL 200A LC4040L1200” Cancel reply